ZTE TENISZ KLUB - SÁTOR PÁLYAFOGLALTSÁG
Időszak: 2019.11.11. - 2019.11.17.      Mai nap: 2019.11.14. Csütörtök (15:24:57)(Hét: 46 / Nap: 4)

Nap:
CSÜTÖRTÖK1.pálya2.pálya3.pálya
13:00-tól
13:30-ig
13:30-tól
14:00-ig
14:00-tól
14:30-ig
Oktatás Sz.A         
14:30-tól
15:00-ig
Oktatás Sz.A          Oktatás B.J         
15:00-tól
15:30-ig
Oktatás B.GY   Lörincz T.       Oktatás B.Á.          Oktatás B.J         
15:30-tól
16:00-ig
Oktatás B.GY   Lörincz T.       Oktatás B.Á.          Tóth Tünde   Lupkovics G.      
16:00-tól
16:30-ig
Oktatás B.GY   ZTE Kulcsár   ZTE Ritecz P    P&S B.Á.          Tóth Tünde   Lupkovics G.      
16:30-tól
17:00-ig
Oktatás B.GY   ZTE Kulcsár   ZTE Ritecz P    P&S B.Á.          Oktatás B.J         
17:00-tól
17:30-ig
P&S B.Gy.          Oktatás B.Á.   Hodola R.       Oktatás B.J         
17:30-tól
18:00-ig
P&S B.Gy.          Oktatás B.Á.   Hodola R.       P&S B.Gy.         
18:00-tól
18:30-ig
Andris Gy.   Hajdú Gy.   Loppert G.   Szilágyi Cs. Kántor J.   Király L.   Kvarda A.   Zsuppányi Gy P&S B.Gy.         
18:30-tól
19:00-ig
Andris Gy.   Hajdú Gy.   Loppert G.   Szilágyi Cs. Kántor J.   Király L.   Kvarda A.   Zsuppányi Gy Gróf Á.         
19:00-tól
19:30-ig
Andris Gy.   Hajdú Gy.   Loppert G.   Szilágyi Cs. Kántor J.   Király L.   Kvarda A.   Zsuppányi Gy Gróf Á.         
19:30-tól
20:00-ig
Péter J.   Tóth Z.       Berta P.   Szakács A.       Gulyás R.         
20:00-tól
20:30-ig
Péter J.   Tóth Z.       Berta P.   Szakács A.       Gulyás R.         
20:30-tól
21:00-ig
Péter J.   Tóth Z.       Mazzag Zs.          Gulyás R.         
21:00-tól
21:30-ig
Mazzag Zs.         
21:30-tól
22:00-ig
PÉNTEK1.pálya2.pálya3.pálya
08:30-tól
09:00-ig
Oktatás B.GY          Oktatás Sz.A         
09:00-tól
09:30-ig
Oktatás B.GY          Oktatás Sz.A         
09:30-tól
10:00-ig
Oktatás B.GY          Oktatás Sz.A          Szijj István   Szökrönyös A      
10:00-tól
10:30-ig
Oktatás B.GY          Oktatás Sz.A          Szijj István   Szökrönyös A      
10:30-tól
11:00-ig
Oktatás B.GY          Oktatás Sz.A          Szijj István   Szökrönyös A      
11:00-tól
11:30-ig
Oktatás B.GY          Oktatás Sz.A          Hadaró Cs.   Mecsek      
11:30-tól
12:00-ig
Oktatás Sz.A          Hadaró Cs.   Mecsek      
12:00-tól
12:30-ig
Oktatás Sz.A          Hadaró Cs.   Mecsek      
12:30-tól
13:00-ig
13:00-tól
13:30-ig
Gróf Á.   Tápi T.      
13:30-tól
14:00-ig
Gróf Á.   Tápi T.      
14:00-tól
14:30-ig
P&S B.Gy.          Okt. ZTE B.B         
14:30-tól
15:00-ig
P&S B.Gy.          Okt. ZTE B.B          Oktatás Sz.A         
15:00-tól
15:30-ig
Okt. ZTE K.K          Oktatás B.Á.          Oktatás Sz.A         
15:30-tól
16:00-ig
Okt. ZTE K.K          Oktatás B.Á.          Oktatás Sz.A         
16:00-tól
16:30-ig
Oktatás B.Á.          Oktatás Sz.A         
16:30-tól
17:00-ig
Oktatás B.Á.          Oktatás Sz.A   Szabados I.      
17:00-tól
17:30-ig
Oktatás B.Á.          Oktatás Sz.A   Szabados I.      
17:30-tól
18:00-ig
Oktatás B.Á.          Oktatás Sz.A   Szabados I.      
18:00-tól
18:30-ig
Balogh O.   Péter Gy.   Simon T.II.   Tóth Tünde Csete A.   Nagy R.       Horváth D.   Simonffy F.   Nagy L II   Tóth Z.
18:30-tól
19:00-ig
Balogh O.   Péter Gy.   Simon T.II.   Tóth Tünde Csete A.   Nagy R.       Horváth D.   Simonffy F.   Nagy L II   Tóth Z.
19:00-tól
19:30-ig
Balogh O.   Péter Gy.   Simon T.II.   Tóth Tünde Csete A.   Nagy R.       Horváth D.   Simonffy F.   Nagy L II   Tóth Z.
19:30-tól
20:00-ig
Jánky J.   Tóth Zs.   Lupkovics G.   Tanai A.
20:00-tól
20:30-ig
Jánky J.   Tóth Zs.   Lupkovics G.   Tanai A.
20:30-tól
21:00-ig
Jánky J.   Tóth Zs.   Lupkovics G.   Tanai A.
21:00-tól
21:30-ig
21:30-tól
22:00-ig
SZOMBAT1.pálya2.pálya3.pálya
09:00-tól
09:30-ig
09:30-tól
10:00-ig
10:00-tól
10:30-ig
Oktatás B.J         
10:30-tól
11:00-ig
Oktatás Sz.A          Oktatás B.J         
11:00-tól
11:30-ig
Oktatás Sz.A          Kaszás P.         
11:30-tól
12:00-ig
Oktatás Sz.A          Kaszás P.         
12:00-tól
12:30-ig
Oktatás Sz.A          Kaszás P.         
12:30-tól
13:00-ig
Oktatás Sz.A          Kaszás P.         
13:00-tól
13:30-ig
13:30-tól
14:00-ig
Molnár É.   Tápi Á.      
14:00-tól
14:30-ig
Molnár É.   Tápi Á.      
14:30-tól
15:00-ig
Molnár É.   Tápi Á.      
15:00-tól
15:30-ig
Németh Z.         
15:30-tól
16:00-ig
Németh Z.         
16:00-tól
16:30-ig
Németh Z.         
16:30-tól
17:00-ig
17:00-tól
17:30-ig
17:30-tól
18:00-ig
18:00-tól
18:30-ig
18:30-tól
19:00-ig
19:00-tól
19:30-ig
19:30-tól
20:00-ig
20:00-tól
20:30-ig
20:30-tól
21:00-ig
21:00-tól
21:30-ig
21:30-tól
22:00-ig
VASÁRNAP1.pálya2.pálya3.pálya
09:00-tól
09:30-ig
Konkoly M.          Kern L.   Árr Ricsi   Bor Zs.   Ruttkay L. Oktatás B.GY         
09:30-tól
10:00-ig
Konkoly M.          Kern L.   Árr Ricsi   Bor Zs.   Ruttkay L. Oktatás B.GY         
10:00-tól
10:30-ig
Konkoly M.          Kern L.   Árr Ricsi   Bor Zs.   Ruttkay L.
10:30-tól
11:00-ig
Gergácz L.   Varga L.   Péter J.   Sárváry P. Lupkovics G.   Markó Béla   Schein I.   Szilágyi Cs. Csordás J.   Csalló J.   Papp Z.   Völgyi Z.
11:00-tól
11:30-ig
Gergácz L.   Varga L.   Péter J.   Sárváry P. Lupkovics G.   Markó Béla   Schein I.   Szilágyi Cs. Csordás J.   Csalló J.   Papp Z.   Völgyi Z.
11:30-tól
12:00-ig
Gergácz L.   Varga L.   Péter J.   Sárváry P. Lupkovics G.   Markó Béla   Schein I.   Szilágyi Cs. Csordás J.   Csalló J.   Papp Z.   Völgyi Z.
12:00-tól
12:30-ig
Oktatás Sz.A         
12:30-tól
13:00-ig
Oktatás Sz.A         
13:00-tól
13:30-ig
Oktatás Sz.A         
13:30-tól
14:00-ig
Oktatás Sz.A         
14:00-tól
14:30-ig
Oktatás Sz.A         
14:30-tól
15:00-ig
Oktatás Sz.A         
15:00-tól
15:30-ig
Simonffy F.   Szakács J.   Takács Z.   Tanai A.
15:30-tól
16:00-ig
Simonffy F.   Szakács J.   Takács Z.   Tanai A.
16:00-tól
16:30-ig
Verseny          Simonffy F.   Szakács J.   Takács Z.   Tanai A.
16:30-tól
17:00-ig
Verseny         
17:00-tól
17:30-ig
Verseny         
17:30-tól
18:00-ig
Verseny         
18:00-tól
18:30-ig
18:30-tól
19:00-ig
19:00-tól
19:30-ig
19:30-tól
20:00-ig
20:00-tól
20:30-ig
20:30-tól
21:00-ig
21:00-tól
21:30-ig
21:30-tól
22:00-ig