Május 19-én szombaton a férfi egyes döntővel véget ért a Hörmann Zalaegerszeg Open ITF tenisztorna. A múlt heti győztes, Valkusz Máté meggyőző játékkal megduplázta a zalaegerszegi tornagyőzelmeinak a számát, hiszen az előző tornát is a fiatal tehetség nyerte. Ellenfele, Kenneth Raisma kemény és sportszerű ellenfél volt, de a csatát Máté nyerte 6:2 / 6:1-re, végig magas színvonalon teniszezve. Köszönjük a nagy számú közönség biztatását, valamint a Klubtagoknak az elmúlt 2 hétben tanúsított türelmét és támogatását a torna sikeres megrendezésének érdekében.

Csatoljuk az elmúlt időszakban a médiában megjelent híreket, tudósításokat a tornával kapcsolatban:

Üdvözlettel,

ZTE TENISZ KLUB

Elnökség

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.